Main Menu

Tags

logo3_2022
logo3_2022
logo_dzieci_1400x350
logo_dzieci_1400x350
1 2


W tym tygodniu klasy IA, IB, IIA odwiedziły higienistki stomatologiczne z Medycznej Szkoły Policealnej w Płocku. Przeprowadziły zajęcia profilaktyczno-edukacyjne na temat higieny jamy ustnej w ramach projektu organizowanego przez PCK "Dziel się uśmiechem". Pokazały m.in. jak właściwie szczotkować zęby. Dzieci mogły same w prawidłowy sposób wyszczotkować ząbki maskotce - pieskowi. Odgadywały zagadki związane z higieną jamy ustnej oraz rozróżniały zdrowe i niezdrowe produkty. Na koniec wszyscy otrzymali dyplomy oraz kalendarze szczotkowania ząbków.

Dziękujemy za spotkanie; obiecujemy szczotkować zęby solidnie i jeść bardziej zdrowo!

Źródło poniższych zdjęć: LINK

Organ Prowadzący 

Gmina Miasto Płock

Organ sprawujący nadzór pedagogiczny

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Back to top