Main Menu

Tags

 • Ogłoszenie wyników II Ogólnopolskiego Eko Konkursu – Eko Wynalazca

  Z ogromną przyjemnością informujemy, że II Ogólnopolski Eko Konkurs – Eko Wynalazca objęty patronatem Prezydenta Miasta Płocka Pana Andrzeja Nowakowskiego, do którego przystąpiło ponad 200 uczniów z całej Polski, został rozstrzygnięty.

 • Gratulujemy sukcesów w konkursie języka polskiego

  Gratulujemy, jesteśmy dumni i życzymy dalszych sukcesów!

  .

 • I miejsce w konkursie języka polskiego

 • Sukces w V edycji konkursu języka angielskiego "Let's read"

  Serdecznie gratulujemy naszym uczniom sukcesu w V edycji konkursu języka angielskiego "Let's read", który odbył się 19 kwietnia 2023r. Naszą szkołę reprezentowała drużyna czwartoklasistów w składzie:

  Bartosz Marciniak przygotowywany przez p. Dominikę Smolarek-Felczak   

  Lena Lubiejewskaprzygotowywana przez p. Annę Linowską

  Lilianna Sitnikprzygotowywana przez p. Magdalenę Woszczynę

  Nasza drużyna okazała się najlepsza w trzech zadaniach: autoprezentacji oraz słuchaniu i czytaniu ze zrozumieniem. Życzymy dalszych sukcesów!

 • Sukces matematyczny naszego ucznia

  Paweł Gugazostał finalistą Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej Juniorów  2022/2023  oraz

  laureatem  konkursu matematycznego Mazowieckiego Kuratora Oświaty 2022/2023.

  Gratulujemy Pawłowi i życzymy dalszych sukcesów matematycznych.

 • Nasze osiągnięcia w IV edycji konkursu InstaLogik 2022/23

  W czwartek 30 marca odbyło  się oficjalne zakończenie IV edycji konkursu InstaLogik 2022/23. Miło nam poinformować, że  uczniowie naszej szkoły znaleźli się w gronie najlepszych!

  W kategorii:

  • klasy 4 - Mikołaj Braniecki - Laureat III miejsca. Najlepszy wynik w mieście Płock.

  • klasy 5 - Tomasz Grochulski -  Laureat III miejsca. Najlepszy wynik w mieście Płock.

  • klasy 6 – Natalia Lewandowska - Finalista na szczeblu ogólnopolskim. Trzeci wynik w mieście Płock  oraz Oliwia Lewicka - Finalista na szczeblu ogólnopolskim.

   Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji!

 • IV edycja konkursu „ZWARIOWANY KURCZAK” ROZSTRZYGNIĘTA

  Tuż przed świętami Wielkanocnymi nasza świetlica ogłosiła już po raz kolejny szkolny konkurs na „Zwariowanego kurczaka”. Nasi uczniowie, podobnie jak w tamtym roku nie zawiedli. Chętnie, z ogromną pomysłowością przystąpili do pracy. Każdy kurczak zasługiwał na wyróżnienie. Wszystkie prace zostały zaprezentowane na wystawie i nagrodzone, dzięki wsparciu Rady Rodziców.

 • III miejsce w Konkursie Języka Niemieckiego Junior

  Gratulacje dla Pawła Gugi za zdobycie III miejsca w Konkursie Języka Niemieckiego Junior zorganizowanego przez Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku.
  Życzymy kolejnych sukcesów naukowych!!!

 • XXIX sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży

  Uczniowie klasy VIIIA biorą w tym roku udział w XXIX sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży (SDiM). Jest to projekt edukacyjny realizowany przez Kancelarię Sejmu od 1994 roku we współpracy z innymi instytucjami. Celem projektu jest kształtowanie postaw obywatelskich wśród młodzieży, upowszechnianie wiedzy na temat funkcjonowania polskiego Sejmu i zasad procesu legislacyjnego, a także aktywizacja młodych ludzi na rzecz ich środowisk lokalnych. Zadaniem uczestników było wykonanie zadania rekrutacyjnego w dwuosobowych zespołach na temat "Zginąć, ale z honorem (Krystyna Budnicka). Bohaterska walka zbrojna żydowskich organizacji bojowych z Niemcami z perspektywy 80 lat – o ludzki, społeczny i narodowy honor oraz godność, na przykładzie powstania w getcie warszawskim".
  Zachęcamy do obejrzenia pracy wykonanej przez naszych uczniów: Lenę Lisicką i Pawła Gugę.
  https://bhtqh0.webwave.dev/

 • II Szkolny Konkurs Ortograficzny ORTOFRAJDA  Ortograficzny Konkurs ORTOFRAJDA już za nami. Uczniowie klas II i III wykazali się sporą odwagą oraz umiejętnościami, gdyż jak każdy z nas dobrze wie, polska ortografia do łatwych nie należy. W tym roku uczestnicy konkursu mieli za zadanie napisać dyktando, które łatwe nie było, krótkie nie było, ale nie zniechęciło to naszych uczniów i świetnie sobie poradzili. Jak to jednak w konkursach bywa, mistrz może być tylko jeden.
  Mistrzem Ortografii klas II i III została w tym roku uczennica klasy IIIA – Ania Guga. Gratulujemy Aniu i życzymy dalszych sukcesów.
  Gratulujemy również Anieli Grzesik (IIIA) za zajęcie zaszczytnego II miejsca oraz Olkowi Marszałkowi (IIIB), który zajął miejsce III. Komisja Konkursowa postanowiła również przyznać Wyróżnienie - Lucynce Buraczyńskiej, która swoimi umiejętnościami nie odstaje od naszych Mistrzów.

 • Konkurs "Cukierek za życzliwość - i Ty możesz zostać wolontariuszem"  W ostatnim tygodniu nareszcie udało nam się ogłosić wyniki szkolnego etapu konkursu "Cukierek za życzliwość - i Ty możesz zostać wolontariuszem". Zgodnie z regulaminem organizatora, niestety tylko jeden zeszyt z dobrymi uczynkami mógł reprezentować szkołę w etapie ogólnopolskim. „Niestety” - albowiem nasi najmłodsi uczniowie bardzo odpowiedzialnie dokumentowali przez pół roku swoje dobre uczynki. Szkolna Komisja Konkursowa miała spory orzech do zgryzienia, postanowiła jednak, że „w świat” powędruje zeszyt Poli Krajewskiej – uczennicy klasy IIIB. Gratulujemy!!!
  Gratulujemy również Nikoli Kalman, która zajęła II miejsce w etapie szkolnym konkursu oraz Adzie Niewiadomskiej za zajęcia miejsca III.

 • Działamy ekologicznie

 • Konkurs Leon


  Ogólnopolski Konkurs Leon stał się już u nas zwyczajem. Kolejna edycja za nami, która pokazuje, że z każdym kolejnym miesiącem nasi uczniowie nabywają coraz większe wiadomości i umiejętności. W sesji jesiennej dwoje uczniów zajęło miejsca w pierwszej dziesiątce, tym samym uzyskując miano „Laureata”. Brawo!
  Gratulujemy wszystkim uczestnikom, gdyż konkurs do najprostszych nie należy, a z każdą edycją wspinacie się coraz wyżej.

 • BohaterON

 • Gratulujemy

  Uczeń klasy VA Tomek Grochulski zdobył wyróżnienie w powiatowym konkursie przyrodniczym pn. „Brudzeński Park Krajobrazowy w kolorach jesieni”, którego organizatorem był  Mazowiecki Zespół Parków Krajobrazowych. Inspiracją do wykonania zdjęć konkursowych była  jesień, piękna i tajemnicza pora roku. Serdecznie gratulujemy, tym bardziej, że prac konkursowych wpłynęło ponad 200!

  Tomek – czekamy na kolejne sukcesy.

  Wszystkie zdjęcia konkursowe można podziwiać na stronie:

  https://www.youtube.com/watch?v=OVqKv0fPUUA

 • Odkrywamy Płock

  Serdecznie gratulujemy Igorowi Tomaszewskiemu, uczniowi klasy IIIA, który został w tym roku laureatem konkursu plastycznego "Odkryj z nami Płock" organizowanego przez PLOT.

 • Wykorzystaliśmy voucher na lodowisko za III miejsce w konkursie "Najpiękniejsza Tumska Choinka 2022"

  Dnia 9 stycznia 2023 roku klasa 4s miała przyjemność wybrać się wraz z wychowawcą na lodowisko na Starym Rynku przed ratuszem.  
  Wyjście to było możliwe dzięki zajęciu przez naszą szkołę III miejsca w konkursie „Najpiękniejsza Tumska Choinka 2022” organizowanego przez Fundację Revita. Uczniowie spędzili czas miło i aktywnie, i z radością szlifowali swoje umiejętności łyżwiarskie. Dla niektórych uczniów było to nowe doświadczenie, jednak dla wszystkich świetna zabawa!

 • Cieszymy się!

 • Rozstrzygnięcie Konkursu Matematycznego


  Z niewielkim opóźnieniem (czasami jednak siła wyższa krzyżuje plany) nastąpiło rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Matematycznego „Mistrz Szybkiego i Sprawnego Rachowania” dla klas II-III oraz wręczenie nagród Mistrzom Matematycznym. Zadania, przed którymi stanęli nasi uczniowie, nie należały do łatwych, wszyscy jednak świetnie sobie poradzili, pokazując tym samym, że matematyczne zawiłości nie są im straszne a Królowa Nauk może być fascynująca.
  Serdecznie gratulujemy ZWYCIĘZCOM:
  I miejsce – Anna Guga (klasa IIIA)
  II miejsce – Bartosz Krzemiński (klasa IIB)
  III miejsce: Maja Susik (klasa IIIB).

 • Szkolny Konkurs Matematyczny


  16 listopada uczniowie klas II i III wzięli udział w Szkolnym Konkursie Matematycznym „Mistrz Sprawnego i Szybkiego Rachowania”. W pełnym skupieniu zmagali się z łamigłówkami, zagadkami, zadaniami matematycznymi, które (jak to na konkurs przystało) wymagały „matematycznego zawzięcia”, sprytu, sprawnego rachowania, logicznego myślenia.

Organ Prowadzący 

Gmina Miasto Płock

Organ sprawujący nadzór pedagogiczny

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Back to top