Main Menu

Tags

logo3_2022
logo3_2022
logo_dzieci_1400x350
logo_dzieci_1400x350
1 2

8 lutego w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla Rodziców i Uczniów przyszłorocznych klas pierwszych. Spotkanie rozpoczęła pani Dyrektor Agnieszka Zalech, serdecznie witając dzieci i ich bliskich w murach szkoły. Mali kandydaci na uczniów naszej szkoły tuż przy wejściu otrzymali bilet wstępu do szkoły oraz słodki upominek. Następnie w grupach udały się na zwiedzanie szkoły, podczas którego mogły zajrzeć do sal lekcyjnych, gdzie czekali na nich nauczyciele i uczniowie. Były eksperymenty fizyczne, odbyła się również lekcja tenisa ziemnego. Bardzo podobało się dzieciom   przebywanie w wirtualnej rzeczywistości, dzięki Goglom VR. Na koniec dzieci mogły samodzielnie wykonać walentynkową kartkę.

Organ Prowadzący 

Gmina Miasto Płock

Organ sprawujący nadzór pedagogiczny

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Back to top