Main Menu

Tags

logo3_maj_2024
logo3_maj_2024
1

9 lutego, sala gimnastyczna w Szkole Podstawowej nr 14 im. Prof. Władysława Szafera zamieniła się w magiczne miejsce pełne kolorów, muzyki i uśmiechów podczas tradycyjnego balu karnawałowego. Impreza była okazją dla uczniów do przeżycia niezapomnianych chwil. Sala została pięknie przystrojona wprowadzając uczestników w magiczny nastrój karnawału. Dzieci, przebrane w różnorodne kostiumy, dodatkowo urozmaiciły wydarzenie. Nie brakowało postaci znanych z bajek, filmów, książek i gier.

Muzyka, którą serwował DJ zachęcała wszystkich do szalonego tańca i dostosowana była do różnych gustów. W trakcie balu nie zabrakło tanecznych animacji, które dodatkowo podgrzewały atmosferę. Z okazji zbliżających się walentynek uczniowie mieli okazję wykonać kartki walentynkowe i pamiątkowe zdjęcia w walentynkowej foto budce. Na uczestników zabawy czekał słodki poczęstunek a przerwa na słodko pozwoliła na naładowanie energii i kontynuację zabawy w jeszcze lepszym nastroju. 

 

Organ Prowadzący 

Gmina Miasto Płock

Organ sprawujący nadzór pedagogiczny

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Back to top