Main Menu

Tags

logo3_2022
logo3_2022
logo_dzieci_1400x350
logo_dzieci_1400x350
1 2

25 listopada uczniowie Ia świętowali Dzień Pluszowego Misia - ukochanej przytulanki niemal każdego dziecka. Pluszaki towarzyszyły pierwszakom cały dzień i na każdej lekcji pełniły ważne role. Dzięki nim właśnie, edukacja matematyczna była znacznie ciekawsza - dodawanie, odejmowanie, porównywanie, a nawet układanie misiów według wielkości, sprawiły dużo radości. Edukacja polonistyczna bez misiów?

Nie mogło tak być! Wszyscy chętni opisywali swoje maskotki, ćwicząc wypowiedzi całym zdaniem. Nie zabrakło też misiowej edukacji technicznej z wielofunkcyjnymi rolkami papieru, a nawet klasowej gimnastyki z pluszakami. Było misiastycznie!

Organ Prowadzący 

Gmina Miasto Płock

Organ sprawujący nadzór pedagogiczny

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Back to top