Main Menu

Tags

logo3_2022
logo3_2022
logo_dzieci_1400x350
logo_dzieci_1400x350
1 2

Ostatnie tygodnie obfitowały w szereg wydarzeń o charakterze przyrodniczo – biologicznym. Klasa 4a i 6a uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych w płockim Ogrodzie Zoologicznym pn. Zwierzęce kreacje. Dotknąć jeża, jaszczurki, gigantycznego ślimaka czy węża – bezcenne! Poznać ich pokrycie ciała – ciekawe! Uczniowie klas 5a i 5s wykonali samodzielnie wspaniałe modele komórek (roślinnych, zwierzęcych czy bakteryjnych).

Klasa 7a też nie próżnowała – wykonała tematyczne t-shirty dotyczące budowy układu pokarmowego, które pomogły w opanowaniu materiału.  I jeszcze 6a, która miała bliskie spotkanie z bohaterką głębi ziemi - dżdżownicą. Brawo MY!
Zdjęcia wykonały dzieci sprzętem zakupionym w ramach programu Laboratoria Przyszłości

Organ Prowadzący 

Gmina Miasto Płock

Organ sprawujący nadzór pedagogiczny

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Back to top