Main Menu

Tags

logo3_2022
logo3_2022
logo_dzieci_1400x350
logo_dzieci_1400x350
1 2

Choć nastał już grudzień, a z nim świąteczny nastrój. Uczniowie naszej szkoły wciąż wspominają dzień 30 listopada, gdyż w w naszej szkole przebiegał on pod hasłem wróżb i zabaw andrzejkowych. Już od samego rana,  poszczególne klasy miały przyjemność uczestniczyć w „wielkim wróżeniu”.

Każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, losował magiczne bileciki z nazwami zawodów przyszłości, szukał swojej szczęśliwej liczby, poznawał znaczenie swojego ulubionego koloru oraz daty swoich urodzin.

Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego. Dodatkową atrakcją tego dnia była foto budka, gdzie każdy uczeń mógł mieć wykonane pamiątkowe zdjęcie, oczywiście z atrybutem w iście andrzejkowym klimacie.

Organ Prowadzący 

Gmina Miasto Płock

Organ sprawujący nadzór pedagogiczny

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Back to top