Main Menu

Tags

logo3_2022
logo3_2022
logo_dzieci_1400x350
logo_dzieci_1400x350
1 2

W tym tygodniu uczniowie klas IA i IB wzięli udział w wielkanocnych warsztatach florystycznych, które przeprowadziła pani Aleksandra z Flora Design Store w Płocku. Dzieci samodzielnie posadziły wiosenne kwiaty - szafirki i narcyzy, następnie wykończyły żywą kompozycję bukszpanem, gałązkami i mchem. Wielkanocnego uroku dodały gotowe ozdoby i kokardki - każde wiaderko było inne i z pewnością wszystkie pięknie przystroją rodzinny stół podczas zbliżających się świąt. Nie da się ukryć, że drzemie w naszych pierwszoklasistach żyłka artysty i ogrodnika.

Dziękujemy za warsztaty i obiecujemy podlewać kwiatki sumiennie i z dumą obserwować, jak rosną.

Organ Prowadzący 

Gmina Miasto Płock

Organ sprawujący nadzór pedagogiczny

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Back to top