Main Menu

Tags

logo3_2022
logo3_2022
logo_dzieci_1400x350
logo_dzieci_1400x350
1 2

Za nami kolejna edycja i rozstrzygnięcie szkolnego etapu Ogólnopolskiego Konkursu „Cukierek za życzliwość – i Ty możesz zostać Wolontariuszem”. Konkurs do prostych nie należy, wymaga ogromnej samodyscypliny i odpowiedzialności, dlatego tym bardziej chcielibyśmy wszystkim uczestniczkom pogratulować. Niezależnie od tego, czy stanęłyście na szkolnym podium, czy też nie – jesteście Wygranymi. Brawo Dziewczynki.

Poniżej wyniki etapu szkolnego w/w konkursu:

I miejsce – Amelia Toruniewska (klasa IIA)

II miejsce – Blanka Olszewska i Alicja Sieńko (klasa IB)

III miejsce – Patrycja Jabłońska (klasa IIA).

Na ogromne brawa zasługują również pozostałe uczestniczki:

Zuzanna Dziewirz (klasa IA)

Nela Nowakowska (klasa IIA)

Zuzanna Woźniak (klasa IIA)Organ Prowadzący 

Gmina Miasto Płock

Organ sprawujący nadzór pedagogiczny

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Back to top