Dzień Kredki uczniowie klasy Ib obchodzili w Klubie Osiedla Dworcowa. Działo się tam…oj działo. Atrakcje, w których mieli okazję uczestniczyć to wykonanie pięknych kolorowych kredek, zagadki logiczne i krzyżówki, wspólne kolorowanie ogromnego plakatu (który przytargali potem do szkoły). Na samym końcu rzuty do celu, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Emocji było co nie miara. Każdy chciał zdobyć jak najwięcej punktów, więc próbował wrzucić piłkę do otworu najmniejszego i najwyżej położonego.

Nie wszystkim się to udało, lecz zabawa była tak fantastyczna, że z uśmiechami na twarzach wrócili nasi Milusińscy do szkoły. Dziękujemy pracownikom Klubu za fantastyczne zajęcia i do zobaczenia niebawem.

Dzieci z klasy Ia Dzień Kredki obchodziły plastycznie i matematycznie - na lekcji wykorzystali swoje kolorowe kredki również do celów naukowych, ćwicząc stosowanie symboli matematycznych. Kredkowe obliczenia były czystą przyjemnością.