Main Menu

Tags

logo3_2022
logo3_2022
logo_dzieci_1400x350
logo_dzieci_1400x350
1 2

Po raz kolejny w naszej szkole odbył się Konkurs Matematyczny "Mistrz Sprawnego i Szybkiego Rachowania" dla uczniów klas II i III. Uczniowie, jak zawsze, dopisali i na początku października zasiedli do stolików, by zmierzyć się z Królową Nauk, czyli Matematyką. 23 października odbyło się oficjalne ogłoszenie wyników wraz z wręczeniem nagród i dyplomów.
Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom, którymi zostali:
Bartosz Krzemiński - I miejsce,
Alicja Wysocka i Stanisław Krajewski - II miejsce,
Pola Hejcelman i Natasza Tyburska - III miejsce.
Gratulujemy również pozostałym Uczestnikom, którzy nie zajęli miejsc na podium lecz wykazali się wiedzą i odwagą.
Do zobaczenia za rok.

Organ Prowadzący 

Gmina Miasto Płock

Organ sprawujący nadzór pedagogiczny

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Back to top