logo3_2022
logo3_2022
logo_dzieci_1400x350
logo_dzieci_1400x350
1 2


Uczniowie klasy IIIa mieli okazję uczestniczyć w warsztatach związanych z Dniem Dyni. Najpierw każdy obejrzał specjalne okazy przyniesione do szkoły. Można było zobaczyć, że każda z nich ma nieco inny kształt i przebarwienia. Następnie każdy uczeń otrzymał miniaturki dyni wykonanych z gipsu, aby pokolorować je według własnego pomysłu. Śmiechu i super zabawy przy tym zadaniu było co niemiara.

Dyniowo i pomarańczowo było we wszystkich klasach, co niebawem pokażemy w przygotowywanym poście. Mamy nadzieję, że Święto Dyni na stałe wpisze się w kalendarz imprez naszej klasy. Tymczasem, prezentujemy również efekty pracy naszych pierwszoklasistów, którzy stworzyli papierowe dynie 3D.

Organ Prowadzący 

Gmina Miasto Płock

Organ sprawujący nadzór pedagogiczny

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Back to top