logo3_2022
logo3_2022
logo_dzieci_1400x350
logo_dzieci_1400x350
1 2

Wszyscy uczniowie klas I-III wzięli udział w fantastycznym przedstawieniu teatralnym pt.: "Kredki" Władysława Igora Kowalskiego, w reż. Tomasza Grochoczyńskiego. Kto by pomyślał, że w Teatrze Dramatycznym w Płocku można  zwiedzić niemal cały świat, siedząc na jednym fotelu? A jednak! Bohaterki spektaklu - kolorowe Kredki - choć kłóciły się i przezywały z czarnym Flamastrem to jednak do zgody doszły i zabrały małych widzów do Afryki, Japonii, nad Atlantyk, a nawet w kosmos! Piękna i pouczająca bajka muzyczna była nietypową lekcją geografii, przyjaźni, współpracy, a przede wszystkim tolerancji.

Źródło poniższych zdjęć: www.teatrplock.pl/pl/spektakle/kredki

Organ Prowadzący 

Gmina Miasto Płock

Organ sprawujący nadzór pedagogiczny

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Back to top