Main Menu

Tags

logo3_maj_2024
logo3_maj_2024
1

Luty jest miesiącem, w którym często poruszamy tematy związane z bezpieczeństwem w sieci. Tym razem uczniowie naszej szkoły udali się do Teatru Dramatycznego w Płocku, by obejrzeć spektakl „Pan Niezwykły”. Musical opowiada o uzależnieniach dzieci i młodzieży. To historia o tym jak Klara - jedna z bohaterek wchodzi  w wirtualny świat pełen niespodziewanych sytuacji i związanych z tym zagrożeń. Spektakl jest  kolorowy, pełen ciekawych zwrotów akcji i zaskakujących refleksji.

Po przedstawieniu odbyła się dyskusja na temat uzależnień w sieci. Młodzież miała okazję wypowiedzieć się na forum, jak można spędzić czas poza InternetemTo unikalne przedsięwzięcie, które powstało w wyniku współpracy Musicalowej Akademii Talentów MAT i Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii. Wydarzenie  zostało objęte Patronatem Marszałka Województwa  Mazowieckiego.  

Była to niesamowita lekcja o  bezpieczeństwie w sieci, niezapomniana  podróż do niezwykłego  świata muzyki i tańca, pełnego niespodzianek i wzruszeń!

 

Organ Prowadzący 

Gmina Miasto Płock

Organ sprawujący nadzór pedagogiczny

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Back to top