29 stycznia 2023 roku po raz kolejny uczestniczyliśmy w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki ofiarności uczniów naszej szkoły udało nam się napełnić w ciągu tygodnia, szkolną puszkę aż po brzegi. W niedzielnej zbiórce wolontariusze z klasy 8a bili rekordy. Łącznie zebraliśmy 5,657,13 zł. Julia Gzowska zebrała ponad 1800 zł. Wszystkim którzy przyłączyli się do zbiórki serdecznie dziękujemy.

W ostatnią niedzielę podczas WOŚP, nasze uczennice swym energetycznym występem tanecznym rozgrzały publiczność, jeszcze bardziej zachęcając wszystkich do wspomagania zbiórki na ten szczytny cel.

Również Pola (uczennica klasy IIIB), jak co roku, włączyła się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wraz z wieloma innymi wolontariuszami kwestowała pod hasłem "Żyj zdrowo w zdrowym świecie". Cieszymy się, że już tak młodzi ludzie chcą pomagać i włączają się w akcje charytatywne. Brawo!

Do zobaczenia za rok !!!