Main Menu

Tags

logo3_2022
logo3_2022
logo_dzieci_1400x350
logo_dzieci_1400x350
1 2

Wśród naszych uczniów trwają przygotowania do zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Dzieci z klas I-III zadbały o to, by wprowadzić w klasach świąteczny klimat. Sami przystroili choinki i przygotowali dekoracje. Natomiast 6 grudnia z radością uczcili Mikołajki.

Wierzcie lub nie, ale gdy najmłodsi przybyli na zajęcia, to czekała na nich miła niespodzianka - pod choinką znaleźli kosz pełen prezentów. Inni z kolei sami przyzdobili swoje wypieki i chętnie skonsumowali. Trzecioklasiści zaś urządzili zabawę międzyklasową i wspólnie obdarowali się mikołajkowymi podarunkami. Przy rozdawaniu prezentów wylosowanym osobom, niezbędna okazała się pomoc dwóch mikołajkowych skrzatów. Cóż to była za radość i zaskoczenie przy rozpakowywaniu!
Wszystkim dzieciom tegoroczne Mikołajki upłynęły w miłej świątecznej atmosferze z domieszką dobrego humoru i słodkości.

Organ Prowadzący 

Gmina Miasto Płock

Organ sprawujący nadzór pedagogiczny

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Back to top