Main Menu

Tags

logo3_2022
logo3_2022
logo_dzieci_1400x350
logo_dzieci_1400x350
1 2


Z niewielkim opóźnieniem (czasami jednak siła wyższa krzyżuje plany) nastąpiło rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Matematycznego „Mistrz Szybkiego i Sprawnego Rachowania” dla klas II-III oraz wręczenie nagród Mistrzom Matematycznym. Zadania, przed którymi stanęli nasi uczniowie, nie należały do łatwych, wszyscy jednak świetnie sobie poradzili, pokazując tym samym, że matematyczne zawiłości nie są im straszne a Królowa Nauk może być fascynująca.
Serdecznie gratulujemy ZWYCIĘZCOM:
I miejsce – Anna Guga (klasa IIIA)
II miejsce – Bartosz Krzemiński (klasa IIB)
III miejsce: Maja Susik (klasa IIIB).

Gratulacje wędrują również do pozostałych uczestników konkursu. Wszyscy jesteście zdolni, mądrzy i chętni wiedzy. Życzymy sukcesów w kolejnych edycjach tego konkursu oraz innych.

Organ Prowadzący 

Gmina Miasto Płock

Organ sprawujący nadzór pedagogiczny

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Back to top