17 lutego do sal naszych najmłodszych uczniów przybył Karnawał! W czwartek od rana w całej szkole było wielkie poruszenie, gdyż każdy uczeń przybył na bal przebrany za swoją ulubioną postać. Piękne stroje sprawiły, że uczniowie ledwo mogli się rozpoznać.

Dzieci z klas I-III wesoło i energicznie spędziły wspólnie czas w gronie klasowym. Zabaw było bez liku! Niektórzy wykonali i zaprezentowali maski karnawałowe, inni wcielając się w różne postacie m.in. w bohaterów znanych bajek, filmów i gier rozpoczęli zabawę właśnie od prezentacji swoich strojów - pokaz mody zawsze wzbudza zachwyt i dumę, szczególnie gdy kostium wykonany jest własnoręcznie.
Muzyka i wspaniała atmosfera wprowadziły wszystkich w doskonały nastrój i zachęciły do wspólnej zabawy. Uczniowie świetnie się bawili podczas różnych konkursów z balonami oraz w  zabawie „gorące krzesła” i zawsze popularne "limbo". Balonowa siatkówka? - jest możliwa w klasie, polecamy! Najmłodsi wybrali też króla i królową balu, którymi zostali  Julek i Julia. Bal okazał się doskonałą okazją do wykonania  pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach, na obejrzenie których gorąco zapraszamy!
Nie zabrakło również poczęstunków, za który serdecznie dziękujemy Rodzicom. Całej imprezie towarzyszyła wielka radość oraz niezwykłe tańce - królowały "Chocolate", "Makarena" i niezastąpiona piosenka "Jedzie pociąg z daleka...".
Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku wszyscy będą mogli bawić się na jednej sali.