Przez ostatnie miesiące nasi uczniowie brali udział w Ogólnopolskim Konkursie "Cukierek za życzliwość - i Ty możesz zostać wolontariuszem" organizowanym przez Fundację Dwa Skrzydła Anioła, skrupulatnie notując, w specjalnie do tego założonych zeszytach, wszystkie dokonane przez siebie dobre uczynki. Walorem dodanym konkursu było to, że każdy uczestnik zaczął dostrzegać, iż dobry uczynek wcale nie musi być wielkim czynem.

Zwycięzcami są WSZYSCY UCZESTNICY, aczkolwiek jak to w konkursach bywa, należało na etapie szkolnym wybrać jeden zeszyt, który będzie reprezentował szkołę w etapie ogólnopolskim. Komisja konkursowa jednogłośnie wybrała zeszyt ucznia klasy IB - Juliusza Jankowskiego. Julku - GRATULUJEMY i trzymamy kciuki, by w kolejnym etapie, komisja dostrzegła piękno uczynków i zeszytu, które dostrzegliśmy my. Ponieważ uważamy, że każdy z uczestników dokonał czegoś pięknego, zadecydowaliśmy iż spośród pozostałych zeszytów wybierzemy zwycięzców szkolnego etapu. Poniżej werdykt komisji:

I miejsce - Zuzanna Kaźmierczak (klasa IB),

II miejsce - Adam Krawczyk (klasa IIA),

III miejsce - Nikola Kalman (klasa IIB) i Pola Krajewska (klasa IIB).

Wyróżnić należy również: Daniela Kryszkowskiego (klasa IA) oraz Adę Niewiadomską (klasa IIB).

Wybór najpiękniejszych zeszytów nie był prosty. Kochani Uczniowie - pamiętajcie, każdy Wasz dobry uczynek jest ważny i cenny, dlatego niezależnie od tego, czy znaleźliście się na podium czy nie, pragniemy Wam pogratulować i podziękować za podjęcie się Wyzwania, jakim było branie udziału w konkursie oraz każdego z Was nagrodzić. Już po feriach - dyplomy i drobne upominki powędrują do Was.