Main Menu

budynek_front
budynek_front
logo_dzieci_1400x350
logo_dzieci_1400x350
1 2


Dni 21 i 22 stycznia każdego roku to wyjątkowe święta - Dzień Babci i Dzień Dziadka. Jeszcze bardziej, niż zazwyczaj kochamy i doceniamy naszych ukochanych Dziadków i Babcie, zatem życzymy dziś wszystkim i każdemu z osobna mnóstwo radości i uśmiechu każdego dnia, miłości jeszcze więcej i trosk jak najmniej, a przede wszystkim dużo, dużo zdrowia!


O swoich najbliższych pamiętali uczniowie klas I-III, którzy w tym tygodniu przygotowywali wspaniałe portrety i różnorodne upominki; z sercem i zaangażowaniem wycinali każde serduszko, przyklejali każdy kwiatek, tworzyli podkowy na szczęście i pisali życzenia na rulonowych laurkach..., bo nic tak nie cieszy, jak własnoręcznie wykonany prezent i uścisk małych rąk.

Życzenia dla Babci i Dziadka:

Organ Prowadzący 

Gmina Miasto Płock

Organ sprawujący nadzór pedagogiczny

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Back to top