Za nami klasowe wigilie uczniów z wychowawcami - czas wspólnych rozmów, śmiechu, świątecznych historii, zabaw i kolędowania oraz dzielenia się opłatkiem i składania życzeń, ale... pojawiło się coś jeszcze, mianowicie wyzwanie świątecznych babeczek dla pierwszaków. Gościem podczas wigilijnego spotkania klasy Ia była pani Joanna Atlak - mama Tosi, która podzieliła się z dziećmi swoimi kulinarnymi talentami i razem z nimi przygotowała pyszną masę do upieczonych wcześniej babeczek. Czy wyszła dobra? Oczywiście! Jeszcze bardziej smakowite były całe ozdobione świątecznymi dekoracjami ciastka. Niektórzy zjedli swoje kulinarne dzieła od razu, inni zaś zapakowali w prezencie dla bliskich. To było spotkanie "palce lizać"!