Na warsztatach wykonali pachnące upominki dla bliskich w postaci słoiczków pełnych odżywczych i aromatycznych soli, które udekorowali świątecznymi naklejkami i zapakowali wraz z własnoręcznie ozdobionymi zawieszkami-bombkami.

Nie zabrakło świątecznych pląsów przy choince i ...świątecznego karaoke! Chętnych do śpiewania również nie brakowało - wspólne kolędowanie umiliło czas. Elfy przygotowały też bożonarodzeniowe zagadki i quizy,  więc nasi pierwszoklasiści mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę o magii świąt. A na koniec? Oczywiście...świąteczne zakupy pamiątek, rozmowy i rozgrywka w piłkarzyki.