Main Menu

Tags

logo3_maj_2024
logo3_maj_2024
1

W piątek 8 września 2023r. w ramach integracji klas IV – VIIchętni uczniowie zdecydowali się na jedną noc zostawić swoje wygodne, przytulne łóżka i zanocować w szkole, na trzeszczących i nieco twardych materacach. Nie było ani chwili czasu na nudę, a co dopiero mówić o śnie...,jak na prawdziwą nocowankę przystało. 

 Atrakcji nie było końca począwszy od pokazów fizycznych, turnieju sportowym na escaperoomie skończywszy. W międzyczasie trzeba było przygotować miejsca do spania. Najbardziej wyczekiwaną atrakcją wieczoru była dyskoteka i wspólna kolacja, na której serwowano największą w mieście pizzę.Takie emocje najlepiej wyciszyły wspólne rozmowy przy kubku herbaty z cytryną i grach planszowych, czy puzzlach. Noc pełna była szelestów, trzasków, cieni, które nie pozwalały zasnąć. Nawet po 2 w nocy słychać jeszcze było pojedyncze głosy żądnych atrakcji uczestników nocowanki.To było wspaniałe doświadczenie, które na długie tygodnie zapadnie w pamięci naszych uczniów.

 

Organ Prowadzący 

Gmina Miasto Płock

Organ sprawujący nadzór pedagogiczny

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Back to top