Main Menu

Tags

logo3_maj_2024
logo3_maj_2024
1

W dniu 26 maja 2023 roku uczniowie klasy IV S uczestniczyli w warsztatach "Sztuka kreatywnego myślenia - zajęcia z warsztatem plastycznym" realizowanych w projektu PLOT pt.: "Płock na Szóstkę", który zakłada organizację kilku spotkań, przybliżających uczniom nasze miasto i jego historię. Spotkanie odbyło się w Muzeum Mazowieckim w oddziale Art Deco, gdzie czwartoklasiści bawili się sztuką, kreatywnie myśleli, twórczo działali oraz rozmawiali o wynalazkach i najciekawszych historiach powstania niektórych z nich. Musimy wspomnieć, że zajęcia zaczęły się od pokazu tańca break dance jednego z uczestników - wszak ruch pobudza umysł!

Organ Prowadzący 

Gmina Miasto Płock

Organ sprawujący nadzór pedagogiczny

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Back to top