7 a - jak co roku - hucznie obchodziła klasową Wigilię. Na stołach królowały ręcznie robione pierogi, paszteciki, sałatki, babeczki słodkie i warzywne, ciasta. Nie zabrakło także owoców i cukierków. Po złożeniu życzeń przez wychowawcę oraz spróbowaniu przez wszystkich pyszności przygotowanych przez nieocenione babcie i mamy oraz samych siódmoklasistów nastąpił czas kolędowania. Z zapałem godnym chórzystów 7 a śpiewała nie tylko tradycyjne kolędy, ale i piosenki świąteczne.

Dla najgrzeczniejszych (oczywiście wszyscy tacy byli) Mikołaj przygotował prezenty.

To był dobry czas, który pozwolił nam ponownie poczuć magię bliskości oraz przygotować się do wspólnego śpiewania z rodzinami podczas świąt.

Wszystkim życzymy radości, zdrowia, spełnienia marzeń oraz okazji do spędzenia czasu z bliskimi!