Dzień pełen wrażeń... W dniu 5 listopada uczniowie klasy IA i IB gościli na zajęciach przedstawiciela Straży Miejskiej. Dzięki temu utrwalili sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz reagowania w sytuacjach zagrożenia. W tym dniu obchodzony był także  Dzień Postaci z Bajek. Uczniowie klas pierwszych przygotowali niesamowite przebrania za bohaterów Swoich ulubionych bajek. Każdy z nich  zaprezentował i krótko zapoznał pozostałych uczniów z postacią, którą w tym dniu reprezentował. Ten cudowny dzień zakończył się wspólnymi zabawami i konkursami.

Dzień Postaci z Bajek przybliżył dzieciom z 1B świat ulubionych postaci bajek i baśni. W tym dniu dzieci nie tylko miały możliwość przebrania się za ulubioną postać, ale również zaprezentowania swojej postaci oraz ulubionej książki. Dzieci wyglądały naprawdę bajkowo!

Gmina Miasto PÅ‚ock