Main Menu

budynek_front
budynek_front
logo_dzieci_1400x350
logo_dzieci_1400x350
1 2

Tak 1 czerwca 2022 roku będą głosować uczniowie naszej szkoły, którzy przystąpili do kolejnej XXVIII edycji Sejmu Dzieci i Młodzieży. Tegoroczny temat prac był następujący: Jakie ideały żołnierzy Armii Krajowej i Narodowych Sił Zbrojnych przetrwały i odniosły zwycięstwo? Które z tych wartości są dla Ciebie ważne? Przedstaw na przykładzie wybranego bohatera lub bohaterki.

W przygotowanie prac zaangażowali się uczniowie  i uczennice klas ósmych, którzy chcieli  poszerzyć wiedzę o zasadach funkcjonowania polskiego Sejmu i demokracji parlamentarnej, a także poznać losy lokalnych bohaterów.

Konkurs był  przeznaczony dla uczniów w wieku od 13 do 18 lat, którzy podejmą się wykonania zadania rekrutacyjnego w dwuosobowych zespołach. 

Karolina Górecka i Ola Mikołajczyk, uczennice klasy 8G, dotarły do osób i miejsc, przeprowadziły wywiady i przygotowały prezentację o Wiktorze Stryjewskim.

Kuba Krzębka i Szymon Gronczewski, uczniowie klasy 8B,  przygotowali pracę o Stefanie Bronarskim.

SERDECZNIE GRATULUJEMY OSIĄGNIECIA!!! 

REPREZENTUJCIE NAS GODNIE

Organ Prowadzący 

Gmina Miasto Płock

Organ sprawujący nadzór pedagogiczny

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Back to top