Main Menu

Tags

 • Każdy ma prawo do godności - osoba bezdomna także. Pomóż!


  Zbliża się zima, szczególnie ciężki czas dla osób, które nie posiadają domu. Caritas Diecezji Płockiej niesie pomoc osobom bezdomnym. Także my, uczniowie naszej szkoły, możemy włączyć się w te działania, biorąc udział w akcji zbierania środków czystości oraz artykułów higienicznych.
  Potrzebne są mydła, szampony,  szczoteczki, pasta do zębów, środki higieniczne. Koordynatorem akcji jest P. Ewa Bembenista.
  Jeśli nie my? To kto?

 • Moc pomagania

  Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało w październiku akcję charytatywną na rzecz płockiego schroniska dla zwierząt. Koty ze schroniska potrzebowały pomocy. Do współpracy zaproszono całą społeczność szkolną: uczniów, nauczycieli, rodziców. Uczniowie ze wszystkich klas naszej szkoły odpowiedzieli na apel. Udało się zebrać dużo karmy, koców, podkładów, karmidła, zabawki, legowisko.
  Wszystkim darczyńcom składamy serdeczne podziękowania.

 • Pomóżmy zwierzakom

  Drodzy Nauczyciele, Wychowawcy, Uczniowie, Rodzice!
  W imieniu własnym i Szkolnego Koła Wolontariatu
  Zwracam się do wszystkich, którym los zwierząt nie jest obojętny.

  SCHRONISKO ZWIERZĄT W PŁOCKU POTRZEBUJE POMOCY

 • Święta pachnące dobrem


  Prosty gest dobroci może zmienić czyjeś życie na lepsze. Wiedzą o tym uczniowie naszej szkoły, dlatego włączyli się w akcję zbierania środków czystości na rzecz osób bezdomnych z naszego miasta. Akcja została zorganizowana przez Caritas Diecezji Płockiej, pod hasłem "Ubogich zawsze macie u siebie".
  Wszystkim Uczniom i ich Rodzicom zaangażowanym w zbiórkę, Szkolne Koło Wolontariatu składa serdeczne podziękowania.

 • Wybory do Samorządu Uczniowskiego

 • Wybory do Samorządu Uczniowskiego

  W czwartek 22 września 2022r. odbyły się w naszej szkole demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego. Jest to dla całej społeczności szkolnej bardzo ważne wydarzenie, w którym uczniowie świadomie dokonują wyboru swoich przedstawicieli na cały rok szkolny.

Organ Prowadzący 

Gmina Miasto Płock

Organ sprawujący nadzór pedagogiczny

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Back to top