Na początku grudnia zaczerwieniła się cała szkoła - uczniowie i nauczyciele przybrali mikołajkowe barwy i świętowali Mikołajki. Dla pierwszoklasistów to pierwsza wspólna taka okoliczność, więc klasy Ia i Ib obchodziły ten wyjątkowy dzień razem, dzieląc się prezentami-niespodziankami, piosenkami i dobrym humorem. Miły nastrój panował we  wszystkich klasach, również podczas przygotowywania choinkowych ozdób i dekorowania klasowych drzewek.

Tegoroczne Mikołajki to czas nie tylko radosnych upominków, lecz przede wszystkim wspólnych zabaw i rozmów.

Dziękujemy również Samorządowi Uczniowskiemu oraz Pani Justynie Włudarskiej - przewodniczącej Szkolnej Rady Rodziców, za niespodziewane odwiedziny wśród wszystkich uczniów wraz ze Świętym Mikołajem i koszem pełnym słodkości.