Ostatni piątek września był pełen emocji i dobrej zabaw wśród wszystkich uczniów, gdyż świętowali klasowe obchody Dnia Chłopaka - szczególnie wyjątkowo przeżywali go nasi pierwszoklasiści.

WSZYSTKIM CHŁOPCOM (BEZ WYJĄTKU) ŻYCZYMY WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

W 1a uśmiechy i  życzenia towarzyszyły dzieciom cały dzień. Były też oczywiście słodkości od rodziców, drobne upominki od Pani, a przede wszystkim dobra wspólna zabawa z koleżankami na świeżym powietrzu! Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego; dzień był kolejną okazją do klasowej integracji, w której uczestniczył nawet Gumiś - klasowa maskotka umilająca naukę pierwszakom.

W 1b od samego rana trwały wielkie przygotowania - ustawianie stołów, przystrajanie ich obrusami, układanie smakołyków (nie zapomnieliśmy o zdrowych przekąskach owocowo-warzywnych). Punktem kulminacyjnym była oczywiście uczta. Przerywnikami świętowania było budowanie z klocków, muzykowanie oraz dla niektórych leżakowanie, kiedy to brzuszki były tak napełnione, że o niczym innym nie marzyły, jak o rozłożeniu się na dywanie. To był szybki, intensywny, niecodzienny dzień. Drodzy Rodzice - dziękujemy za przygotowanie smakołyków i imiennych breloczków.