Długo uczniowie naszej szkoły będą wspominać noc spędzoną w szkole – noc pełną wrażeń, atrakcji i niespodzianek. Impreza pod hasłem „Nocka w szkole” rozpoczęła się o godz. 18.00 w piątek 28 października b.r., a zakończyła o poranku dnia następnego. Każdy uczestnik przybył do szkoły wyposażony m.in. w śpiwór, niezbędny prowiant oraz dużą porcję dobrego humoru.

Wieczór i noc obfitowały w wiele atrakcji: były tańce i pląsy przy muzyce, gry planszowe, ale także zajęcia z robotyki oraz z nauki makijażu. W sali gimnastycznej rozgrywały się wielce emocjonujące mecze piłki siatkowej. Dla wszystkich zaserwowana została smakowita pizza. Po pysznej kolacji odbyła się długo wyczekiwana dyskoteka, a po niej urządzony został wieczór filmowy. W sobotni poranek uczniowie – nieco jeszcze zaspani po nocnych atrakcjach, ale bardzo zadowoleni – powrócili do swoich domów.