Wierni słuchacze audycji radiowych Akademii Lwa Honorka, czyli uczniowie klasy IIA, nie zawiedli i tym razem. Godnie reprezentują szkołę w całorocznym konkursie wiedzy "Wiem wszystko o..." i przygotowują wraz z wychowawcą pouczające gazetki ścienne. Prace plastyczne doskonale ilustrują temat poruszony podczas audycji 19 stycznia - bezpieczeństwo w sieci, ale też oblicza przyjaźni.

Jak zachowuje się prawdziwy przyjaciel? Z pewnością nie robi przykrości innym, lecz pomaga. Lekcję o tym ważnym aspekcie naszego życia - przyjaźni - dali w nagraniu Lew Honorek, Franek i Pan Cykacz. Pamiętajcie zatem, żeby się dwa razy zastanowić, zanim popełnicie jakieś głupstwo i zepsujecie relacje z przyjaciółmi.
Dzieci wiedzą również, jakich błędów nie popełniać w sieci, jakich zachowań się wystrzegać i jakich reakcji innych Internautów unikać. Całą swoją wiedzę przelali na papier - zachęcamy do obejrzenia i zapoznania się z treścią gazetki konkursowej, która również tym razem zdobyła od komisji aż 5 punktów! Gratulujemy!