Koło językowe "Fun with English" prowadzone jest w roku szkolnym w klasie IIA.

Skoro "English" to wzbogacanie wiedzy i umiejętności z zakresu języka angielskiego, a skoro "Fun" to koniecznie nietypowo i wesoło. Nauka przez zabawę to najlepszy znany sposób przyswajania nowych i utrwalania poznanych już treści, zatem dzieci na kole językowym grają w bingo, memo, gry planszowe i multimedialne. Ruch, praca grupowa i sprzyjająca atmosfera zachęcają do komunikacji interpersonalnej i swobodnych wypowiedzi w języku obcym.

Co jeszcze lubią mali angliści? Śpiewać! Piosenek i anglojęzycznych bajek również na kole "Fun with English" nie brakuje, a wszystko w celu rozwijania umiejętności rozumienia kontekstu sytuacji oraz kształtowania poprawnej wymowy i intonacji. Ponadto, organizowane zabawy i zadania zwiększają zasób słownictwa uczestników. Tematyka zajęć jest oparta na treściach podstawy programowej nauczania języka obcego nowożytnego dla I etapu edukacyjnego oraz wzbogacona o treści kulturowe krajów anglojęzycznych. Brzmi poważnie, prawda? I tak jest, ale dzieci tego nie czują...bo się bawią!