Akademia Lwa Honorka to program edukacyjny, składający się z cyklu słuchowisk i zajęć profilaktycznych. W każdą środę o godz. 10.10 na antenie Katolickiego Radia Diecezji Płockiej, każde dziecko może wysłuchać przygód Lwa Honorka. W audycji Honorek jest ukazany jako dziecko, aby ułatwić młodym słuchaczom identyfikację z głównym bohaterem i jego problemami. Lew Honorek popadając w różnego rodzaju tarapaty, ukazuje dzieciom jak należy postępować w sytuacjach niebezpiecznych i w jaki sposób takich sytuacji unikać. Nasza szkoła bierze udział w programie od 2017 roku, najmłodsi uczniowie pod opieką pani Katarzyny Berner aktywnie uczestniczą w słuchowiskach, nagraniach, imprezach oraz wszelkiego rodzaju akcjach i konkursach. W roku szkolnym 2023/2024 klasa Ia rozpoczęła przygodę z Akademią Lwa Honorka.

Nie znaleziono pasujących pozycji.