Main Menu

Tags

logo3_2022
logo3_2022
logo_dzieci_1400x350
logo_dzieci_1400x350
1 2

13 maja nasza szkoła wzięła udział w XXIV Pikniku Europejskim organizowanym co roku na Rynku Starego Miasta w Płocku. W tym roku wylosowaliśmy Gruzję. Przygotowaliśmy na plakatach informacje o Gruzji oraz mieście partnerskim Płocka, Rustawi. Można było też otrzymać małą flagę Gruzji. Dzieci i młodzież odwiedzające nasze stoisko mogły wykonać kolorowego kwiatka z włóczki, wisiorki lub breloczki oraz zakładki do książek. Na scenie reprezentowały nas uczennice z klasy IVA, które zaśpiewały bardzo znaną w Polsce piosenkę "Batumi", wykonywaną wcześniej przez popularny polski zespół Filipinki. Nasze "Filipinki" wypadły super. Gratulujemy!

Organ Prowadzący 

Gmina Miasto Płock

Organ sprawujący nadzór pedagogiczny

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Back to top