Powspominajmy, jak przywitaliśmy wiosnę w tym roku w naszej szkole!

Było przede wszystkim niezwykle kolorowo i zabawnie. Dziękujemy wszystkim Uczniom i Nauczycielom za aktywny udział w Wiosennym Tygodniu Mody.

W poniedziałek, całą szkołę opanowały neonowe kolory; niemal każdy miał odblaski i był tego dnia wyjątkowo widoczny.

We wtorek 21 marca radośnie przywitaliśmy WIOSNĘ  ... w szkole i w przyrodzie. Uczniowie IIIA wybrali się na rześki spacer i fotografowali zauważone zwiastuny wiosny. Nikt nie zmarzł, bo dzieci otulały się wiosennymi szalami, które wcześniej wykonały na zajęciach. Wszystkie dzieci z klas I-III świętowały Pierwszy Dzień Wiosny wykonując prace plastyczno-techniczne, śpiewając piosenki lub oglądając edukacyjne filmy i prezentacje.

Trzeciego dnia Tygodnia Wiosennej Mody wszystko na opak, odwrotnie, tył na przód i po lewej stronie - bluzy, bluzki, spodnie, a nawet skarpetki! Ależ zabawnie się zrobiło!

W czwartek postawiliśmy na wygodę! Luz, bluz i dres...

Tydzień zakończył się stylowo i szykownie. Francja-elegancja była w piątek tematem przewodnim uczniów i nauczycieli.