Main Menu

Tags

logo3_maj_2024
logo3_maj_2024
1W ostatnim tygodniu nareszcie udało nam się ogłosić wyniki szkolnego etapu konkursu "Cukierek za życzliwość - i Ty możesz zostać wolontariuszem". Zgodnie z regulaminem organizatora, niestety tylko jeden zeszyt z dobrymi uczynkami mógł reprezentować szkołę w etapie ogólnopolskim. „Niestety” - albowiem nasi najmłodsi uczniowie bardzo odpowiedzialnie dokumentowali przez pół roku swoje dobre uczynki. Szkolna Komisja Konkursowa miała spory orzech do zgryzienia, postanowiła jednak, że „w świat” powędruje zeszyt Poli Krajewskiej – uczennicy klasy IIIB. Gratulujemy!!!
Gratulujemy również Nikoli Kalman, która zajęła II miejsce w etapie szkolnym konkursu oraz Adzie Niewiadomskiej za zajęcia miejsca III.


Wszystkim uczestnikom konkursu należą się ogromne brawa, albowiem konkurs ten jest niemałym wyzwaniem i kto się go podejmie, wykazuje dużą sumienność, odpowiedzialność.
Do zobaczenia za rok.

Organ Prowadzący 

Gmina Miasto Płock

Organ sprawujący nadzór pedagogiczny

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Back to top