Main Menu

Tags

logo3_2022
logo3_2022
logo_dzieci_1400x350
logo_dzieci_1400x350
1 2

Międzynarodowy Dzień Teatru świętujemy 27 marca. Uchwalony został w 1961 roku, na pamiątkę otwarcia Teatru Narodów w Paryżu, które miało miejsce właśnie 27 marca 1957 roku. Po dziś dzień pozostaje ważnym momentem w kalendarzu, szczególnie dla fanów sztuki tego rodzaju, także dla nas, uczestników Szkolnego Koła Teatralnego „ Szóstka”.
Nasze koło teatralne święto teatru uczciło trzy dni wcześniej. Były cukierki, naleśniki, dobry humor i super zabawa. Była także praca nad spektaklem profilaktycznym „ Obraz z pikseli”.
Praca w szkolnym kole teatralnym to niezwykłe dla nas doświadczenie.  Spotykamy się w każdy piątek po południu. W gronie przyjaciół bawimy się w teatr, poznajemy techniki teatralne, kreujemy nową rzeczywistość. Jest to dla nas niezwykła przygoda.

Zachęcamy do obejrzenia filmiku.

Organ Prowadzący 

Gmina Miasto Płock

Organ sprawujący nadzór pedagogiczny

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Back to top