Main Menu

Tags

logo3_maj_2024
logo3_maj_2024
1


W myśl słów Aleksandra Dumasa: ,,Prawdziwa miłość czyni zawsze lepszym (…)”
10 lutego w naszej szkole obchodziliśmy, przyśpieszone ze względu na zbliżające się ferie - walentynki.
W tym wyjątkowym dniu przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego wcieliły się w role  walentynkowych listonoszy i rozdawały poszczególnym kasom kartki walentynkowe, które już od tygodnia chętni uczniowie wrzucali do skrzynki walentynkowej. Całość wydarzenia przebiegała w atmosferze dziecięcej radości, ciekawości i zaskoczenia.

Adresatami walentynkowych wyznań i podziękowań za okazywaną cierpliwość i miłość, niejednokrotnie byli również nauczyciele. Miłym zaskoczeniom, radościom nie było końca tym bardziej, że na uczniów czekała jeszcze jedna miła i słodka niespodzianka jaką był lizak, oczywiście w kształcie serca.
Wielu miało niemałą zagwozdkę, kto uczynił ich obiektem własnych westchnień.
Tego dnia na korytarzach królowały nie tylko serca i serduszka, lecz także dobroć i miłość.

Zapraszamy do obejrzenia WALENTYNKOWEGO FILMU!

Organ Prowadzący 

Gmina Miasto Płock

Organ sprawujący nadzór pedagogiczny

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Back to top