Main Menu

Tags

logo3_maj_2024
logo3_maj_2024
1

Poniedziałki często nie są lubiane, ale jak tu nie lubić poniedziałku, w którym organizowany jest bal karnawałowy? Nie da się!

Uczniowie klas I-IV bawili się przy dźwiękach muzyki, a DJ-ami i wodzirejami byli koledzy i koleżanki z klas starszych - dziękujemy za profesjonalizm i grupowe tańce. Dużą popularnością cieszyła się "otwarta fotobudka", gdzie ochotnicy pozowali do zdjęć pamiątkowych z ciekawymi hasłami. Karnawałowe pląsy połączone zostały ze zbliżającymi się Walentynkami, więc uczestnicy imprezy mogli również przygotować z pomocą SU piękne kartki walentynkowe, które zostaną rozdane 9 i 10 lutego w ramach szkolnej poczty walentynkowej.

Rodzicom dziękujemy w imieniu imprezowiczów za przygotowanie w klasach smacznego poczęstunku, napoje gasiły pragnienie i studziły emocje.

Podczas uroczystości wykorzystaliśmy aparat i zestaw oświetleniowy zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Organ Prowadzący 

Gmina Miasto Płock

Organ sprawujący nadzór pedagogiczny

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Back to top