Main Menu

Tags

logo3_2022
logo3_2022
logo_dzieci_1400x350
logo_dzieci_1400x350
1 2


Uczniowie klasy IIA doświadczyli ostatnio niezwykłych technologicznych i muzycznych wrażeń. Okazuje się, że nauka, sztuka, technologia i zabawa przeplatają się wzajemnie w naszej szkole. Dzieci utrwalały znajomość nut nie tylko na papierowych kartach pracy, czy rozwiązując ćwiczenia na tablicy interaktywnej, ale też korzystając ze sprzętu pozyskanego w ramach rządowego programu Laboratoria Przyszłości.

Z zaciekawieniem obserwowały proces tworzenia nut w drukarce 3D, a potem z łatwością ulepiły własne nutki i klucze z plasteliny. Maluchy przyglądały się też trójwymiarowym instrumentom muzycznym, nawet próbowały zagrać a wszystko to dzięki goglom VR. Ach, tyle wrażeń jednego dnia!

Organ Prowadzący 

Gmina Miasto Płock

Organ sprawujący nadzór pedagogiczny

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Back to top