Main Menu

Tags

logo3_2022
logo3_2022
logo_dzieci_1400x350
logo_dzieci_1400x350
1 2

W minionym tygodniu w całej szkole panował świąteczny nastrój i odbywały się wigilie klasowe. Swoje uroczyste spotkanie zorganizowali również uczniowie klasy IIIA z ogromną pomocą rodziców - dziękujemy! Szczególne podziękowania dla mamy Anieli, czyli pani Ani, która przeprowadziła z dziećmi niecodzienne świąteczne zajęcia o tym, co naprawdę się w życiu liczy, o wartościach niematerialnych, o wdzięczności. Podsumowaniem jakże ważnych dyskusji było sformułowanie wyjątkowych życzeń dla całego świata.

Dzieci kolędowały, opowiadały o rodzinnych tradycjach, rozwiązywały zagadki bożonarodzeniowe i uczestniczyły w świątecznych grach przygotowanych przez wychowawcę. Czas upłynął szybko, ale za to miło, zabawowo i w przyjaznej świątecznej atmosferze.

.

Organ Prowadzący 

Gmina Miasto Płock

Organ sprawujący nadzór pedagogiczny

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Back to top