Main Menu

Tags

logo3_maj_2024
logo3_maj_2024
1

Nasza szkoła bierze udział w konkursie na „Najpiękniejszą Tumską Choinkę”. W tym roku przygotowane dla nas drzewko „stroiła” klasa 4s. Dekoracje wykonali uczniowie ze wszystkich klas. Bardzo dziękujemy, także rodzicom za pomoc dzieciom w wykonaniu dekoracji.
W dniach od 9 do 20 grudnia 2022 r. do godz. 12.00 na profilu Starówka Płock https://pl-pl.facebook.com/starowka.plock/, będzie można głosować na naszą choinkę, poprzez pozostawienie łapki w górę pod zdjęciem.
Bardzo gorąco zachęcamy do głosowania w konkursie ,,Najpiękniejsza Tumska choinka 2022". Dla grup dekorujących 3 najpiękniejsze choinki (tych z największą ilością polubień pod zdjęciami) czekają atrakcyjne nagrody!!! Zachęćcie do głosowania jak największą grupę osób - rodzinę, przyjaciół, znajomych, sąsiadów, wszystkich tych, którzy mają konto na Facebooku.
Łapka w górę dla „Czternastki”

Organ Prowadzący 

Gmina Miasto Płock

Organ sprawujący nadzór pedagogiczny

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Back to top