Main Menu

Tags

logo3_2022
logo3_2022
logo_dzieci_1400x350
logo_dzieci_1400x350
1 2

21 listopada uczniowie klasy 4s, 5b i 6a uczestniczyli w wycieczce do Warszawy
Pierwszym punktem naszej wyprawy było Muzeum Sportu i Turystyki️‍⛹️‍. Tam uczestniczyliśmy w lekcji „Bezpiecznie nad Wisłą”– przeprowadzanej przez Panią Policjant w sali edukacyjnej. Potem nadszedł czas na zwiedzanie ekspozycji - w ramach programu „Kulturalna szkoła na Mazowszu”.

Kolejną atrakcją podczas pobytu w stolicy była wizyta w Centrum Nauki Kopernik. To niepowtarzalne miejsce do obserwacji, doświadczania, zadawania pytań i poszukiwania odpowiedzi. Uczniowie mogli wszystko dotknąć, sprawdzić, przekręcić, czasem nawet podskoczyć lub krzyknąć – aby uruchomić eksponat . Pod koniec dnia wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu, chociaż nieco zmęczeni i oszołomieni natłokiem wrażeń. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mieć możliwość uczestniczenia w kolejnej, równie interesującej wycieczce.

Organ Prowadzący 

Gmina Miasto Płock

Organ sprawujący nadzór pedagogiczny

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Back to top