Main Menu

Tags

logo3_2022
logo3_2022
logo_dzieci_1400x350
logo_dzieci_1400x350
1 2
Szanowni Nauczyciel, Rodzice, Uczniowie
Tradycją działań wolontariuszy naszej szkoły jest niesienie pomocy potrzebującym. Wyjątkowy czas Świąt Bożego Narodzenia skłania nas do podjęcia działań w tym kierunku.
Jak co roku postanowiliśmy przystąpić do akcji "Szlachetna Paczka".
W tym roku nie przygotowujemy paczki dla konkretnej osoby, rodziny, lecz gromadzimy głównie artykuły chemiczne ( żele pod prysznic, szampony, płyny czyszczące, proszek do prania, płyn do mycia naczyń itp.) artykuły spożywcze (cukier, mąkę, herbatę, olej, ryż, makaron, kasze itp.) artykuły żywnościowe z długim terminem ważności, które przekażemy płockiemu koordynatorowi "Szlachetnej Paczki". Zebrane produkty zostaną rozdzielone potrzebującym rodzinom.
Zwracamy się z prośbą do Wszystkich ludzi dobrego serca o wsparcie w tej ważnej dla naszej społeczności szkolnej inicjatywy.
Produkty żywnościowe, środki czystości można dostarczać do czwartku 8 grudnia 2022 roku. Dostarczone rzeczy prosimy zostawić u Pani Anny Waśniewskiej w sali nr 20 lub Pani Katarzyny Strożek- Ziółkowskiej w sali nr 26
Dziękujemy za zaangażowanie
Anna Waśniewska
Katarzyna Strożek-Zółkowska

Organ Prowadzący 

Gmina Miasto Płock

Organ sprawujący nadzór pedagogiczny

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Back to top