16 listopada uczniowie klas II i III wzięli udział w Szkolnym Konkursie Matematycznym „Mistrz Sprawnego i Szybkiego Rachowania”. W pełnym skupieniu zmagali się z łamigłówkami, zagadkami, zadaniami matematycznymi, które (jak to na konkurs przystało) wymagały „matematycznego zawzięcia”, sprytu, sprawnego rachowania, logicznego myślenia.

Już 30 listopada dowiemy się, kto przez najbliższy rok będzie nosił miano Mistrza Sprawnego i Szybkiego Rachowani.
Pomimo, iż Mistrz może być tylko jeden, wszystkim uczestnikom należą się Gratulacje. Zapał, wytrwałość, chęć podejmowania wyzwań, odpowiedzialność to zalety wszystkich uczniów zmagających się z matematycznymi zawiłościami. GRATULUJEMY KOCHANI i do zobaczenia 30 listopada.