Main Menu

Tags

budynek_front
budynek_front
logo_dzieci_1400x350
logo_dzieci_1400x350
1 2


W naszej szkole jak co roku 15 września świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. W tym niezwykłym dniu uczniowie mają możliwość wykazać się kreatywnością i przygotować strój na kropkową rewię mody. Na zajęciach wszyscy wysłuchali bajki pod tytułem "Kropka" i poznali historię Vashti.

Sytuacja bohaterki pozwoliła uczniom podjąć dyskusję na temat własnych umiejętności. Dzięki temu powstały klasowe tablice talentów, gdzie każdy przedstawił w czym  jest najlepszy. W dalszej części miała miejsce zabawa przy piosence "Kropka". Uczniowie otrzymali kartkę z narysowaną kropką i przy nagraniu muzycznym wykonali portrety swojego wychowawcy.Następnie nauczyciel wręczył uczniom kartkę z narysowaną kropką i zadaniem każdego było dorysowanie czegoś. Dzięki tej współpracy powstały niezwykłe obrazy. Po tym zadaniu rozpoczęła się praca w grupach i każdy rozwiązywał łamigłówki z kropkami. Na koniec uczniowie otrzymali dyplomy za aktywny udział w Światowym Dniu Kropki oraz zrobili wspólne zdjęcia w kropkowej fotobudce.

Organ Prowadzący 

Gmina Miasto Płock

Organ sprawujący nadzór pedagogiczny

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Back to top