Main Menu

Tags

budynek_front
budynek_front
logo_dzieci_1400x350
logo_dzieci_1400x350
1 2


Początek roku był wyjątkowo sportowy dla uczniów klas trzecich - uczestniczyli w pierwszej imprezie sportowej o charakterze integracyjnym "TENIS BEZ BARIER", która odbyła się 2 września na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 w Płocku w ramach Ogólnopolskiego Festiwalu Tenisa.

Dzieci poznawały nazewnictwo stosowane w tenisie i podstawowe zasady gry oraz obserwowały grę w tenisa na wózkach. Sami również mieli okazję zagrać z zawodnikami Integracyjnego Klubu Tenisa w Płocku. Nie zabrakło gier i zabaw sportowych na kortach ośrodka, za które uczniowie otrzymali dyplomy i medale.
Organizatorom dziękujemy za zaproszenie i słodki poczęstunek.
Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii oraz zdjęć petronews.pl

Organ Prowadzący 

Gmina Miasto Płock

Organ sprawujący nadzór pedagogiczny

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Back to top