Main Menu

Tags

budynek_front
budynek_front
logo_dzieci_1400x350
logo_dzieci_1400x350
1 2

Świętowaliśmy ostatnio szkolny Dzień Talentów i Sportu, lecz nie każdy był wówczas gotów na poważny występ przy tak dużej publiczności. Okazało się jednak, że każdy z nas ma w sobie jakąś pasję i talent lub umiejętność, którą warto rozwijać, a wspólne rozmowy o dziecięcych zdolnościach zachęciły naszych najmłodszych uczniów do zorganizowania Klasowego Dnia Talentów.

Dzieci w ostatnim dniu przed zakończeniem roku szkolnego zaprezentowały się swoim rówieśnikom; można było obserwować talenty plastyczne, taneczne, wokalne i sportowe, w tym pokaz jogi, a nawet wysłuchać opowiadania o charakterze stand-upu.

Kto został zwycięzcą? Wszyscy występujący, ponieważ impreza nie była konkursem, lecz niecodzienną zabawą. Czy były nagrody? Oczywiście, dla każdego! Za przygotowanie i odwagę. Należy podkreślić, że zgromadzone upominki przygotowali sami uczniowie, a przyznawane one były na zasadzie losowania. Dzień zaliczamy do bardzo udanych, zwłaszcza że zakończył się wspólną zabawą na szkolnym placu zabaw!

Organ Prowadzący 

Gmina Miasto Płock

Organ sprawujący nadzór pedagogiczny

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Back to top