Main Menu

Tags

logo3_maj_2024
logo3_maj_2024
1

Talent jest darem uniwersalnym, ale potrzeba wielkiej odwagi i pracy, żeby go wykorzystać. Nie bój się być najlepszy.
/parafraza słów Paulo Coelho/

Dzień Talentów i Sportu w naszej szkole to coroczna uroczystość, która cieszy się wśród uczniów niemałym zainteresowaniem. Dlatego kilkunastu młodych artystów zdecydowało się 8.06.2022  pokazać swoje nietuzinkowe umiejętności przed całą społecznością szkolną.


Emocje sięgały zenitu, kiedy to uczniowie mogli podziwiać koleżanki i kolegów na scenie. Byli wśród nich muzycy, piosenkarze, tancerze, artysta - plastyk a nawet  mistrzyni japońskich sztuk walki, słowem: ci, którzy w talencie odnajdują swoją pasję. Wszystkie występy wzbudzały gorący aplauz widowni, która dzielnie wspierała swoich idoli oraz z zaciekawieniem i radością obserwowała ich prezentacje.
Występujący poddani zostali surowej ocenie jury, które stanęło przed trudnym wyborem ze względu na różnorodność występów i ich bardzo wysoki poziom. Podczas Szkolnego Dnia Talentów wyłoniono zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych - klasy I-III i IV-VIII. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie dostali nagrody ufundowane przez Radę Mieszkańców Osiedla Kochanowskiego, a  wręczał je Pan Krzysztof Sebastianowicz - przewodniczący Rady, który cały czas dzielnie wspierał nasze młode talenty jako członek jury.
Po tak ogromnych artystycznych ekscytacjach, uczniowie wraz z nauczycielami udali się na Stadiom Miejski, gdzie odbyła się druga część uroczystości –  Dzień Sportu, który miał w tym roku wyjątkowo rywalizacyjny charakter. Uczniowie i nauczyciele mieli szansę wykazać się sprawnością fizyczną w następujących konkurencjach: wyścigi w workach, bieg z piłeczką i rakietą tenisową, rzut beretem czy przeciąganie liny. Nie brakowało współzawodnictwa i zdrowych emocji sportowych. Najważniejsze jest to, że wszyscy świetnie się bawili, klasy się integrowały a dodatkowo kształtowano zachowania prozdrowotne.
Wszystkim uczestnikom raz jeszcze serdecznie gratulujemy! Zachęcamy do udziału w przyszłym roku!

Organ Prowadzący 

Gmina Miasto Płock

Organ sprawujący nadzór pedagogiczny

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Back to top